Dostawa

Dostawa.jpg
 

w Poznaniu

(okolica akademików Zbyszko i Jagienka na ul. Piątkowskiej)

Odbiór osobisty
empty_edited.png

- dostawa tego samego dnia

- dostępna dla wszystkich miejscowości w Polsce, do których dojeżdża bezpośredni pociąg z Poznania 

Przesyłka konduktorska
empty_edited.png

- dostawa następnego dnia

- ten rodzaj dostawy wymaga indywidualnych ustaleń ze względu na wymóg lepszej ochrony termicznej

Przesyłka kurierska
empty_edited.png

- dostawa następnego dnia

- dostępne tylko w okresie jesienno-zimowym

 

- ten rodzaj dostawy wymaga indywidualnych ustaleń ze względu na wymóg lepszej ochrony termicznej

Paczkomat (Inpost)
empty_edited.png

Odbiór osobisty

Każde zamówienie można odebrać osobiście w umówionym terminie w Poznaniu (okolica akademików Zbyszko i Jagienka na ul. Piątkowskiej).

 

Naturalnie odbiór osobisty nic nie kosztuje poza Twoim czasem. Pamiętaj tylko o zabraniu ze sobą torby termicznej :-) - ja zawsze mam torby do odstąpienia, ale po co masz dodatkowo płacić? :-)

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej skontaktuj się ze mną.

 

Przesyłka konduktorska

Przesyłka konduktorska jest dostępna dla wszystkich miejscowości w Polsce, do których dojeżdża bezpośredni pociąg z Poznania i obsługiwany jest przez Intercity. Można to sprawdzić np. na tej stronie - Portal Pasażera. 

Jak to wygląda?

W uzgodnionym terminie przygotowuję świeżego BARFa, zabezpieczam poprzez wkłady chłodzące i opakowanie termiczne, które utrzymują stałą temperaturę 2 - 4 C, a następnie jadę na dworzec nadać do Ciebie paczuszkę z pysznym jedzonkiem.. Gdy tylko nadam paczkę do Ciebie, wyślę Ci wiadomość, o której godzinie pociąg będzie u Ciebie, w którym wagonie możesz odebrać paczkę oraz prześlę link do śledzenia statusu połączenia. Paczkę odbierzesz po paru godzinach od nadania po okazaniu dowodu osobistego.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej skontaktuj się ze mną.

Koszty dostawy w ramach przesyłki konduktorskiej

przesyłka - 30 zł

oraz

zabezpieczenie termiczne na czas transportu:

- torba termiczna (4 zł)

- 3 szt. wkładów chłodzących (3 x 4 zł)

W sumie 46 zł. Zdaję sobie sprawę, że jest to nie mały wydatek, dlatego zachęcam do zamawiania jednorazowo zapasu na miesiąc, aby ten koszt został zminimalizowany.

 

Przesyłka kurierska lub paczkomat (Inpost)

Ze względu na to, że paczuszka ze świeżym (niemrożonym) BARFem powinna trafić do Ciebie jak najszybciej preferuję opcje z dostawą tego samego dnia. Niestety, te opcje nie są dostępne dla wszystkich miejscowości w Polsce. W związku z tym zdecydowałam się również na udostępnienie możliwości przesyłki BARFa poprzez kuriera lub paczkomaty firmy Inpost. W zależności od ustaleń mogę przesłać świeżego lub wcześniej zamrożonego BARFa. Paczkomatami wysyłam tylko w okresie jesienno-zimowym, ponieważ obawiam się, że urządzenia te mogą mocno nagrzewać się na słońcu i nawet najlepsze zabezpieczenie termiczne może nie być wystarczające.

Wymóg solidnego zabezpieczenia termicznego

Opcja przesyłki BARFa do paczkomatu wymaga bardzo solidnego zabezpieczenia termicznego, które niestety nie jest tanie. Zupełnie nieopłacane jest, abyś płacił\-a za wkłady chłodzące i torbę przy każdym zamówieniu dlatego proponuję Tobie "wypożyczenie" opakowania termicznego. Na czym to polega? Otóż nadanego do Ciebie BARFa opakuję w grubą, materiałową torbę termiczną wraz z wieloma wkładami chłodzącymi. Po otrzymaniu tej paczuszki będę Cię prosić o odesłanie torby wraz z wkładami. Opłata za przesyłkę zwrotną będzie właśnie tym kosztem "wypożyczenia" opakowania. Jest to korzystne zarówno dla Ciebie jak i środowiska.

Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji dostawy skontaktuj się ze mną, aby ustalić szczegóły.